+48 730 060 100

Symulator Surfingu

Symulator Surfingu Waves
LIDER SPECJALISTYCZNYCH
SYSTEMÓW WODNYCH

Symulator fal morskich ,,Breaker"

 

Sztuczna fala, generator fal morskich, sztuczna plaża

Generator fal morskich ,,Breaker" to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie na rynku. Generator jest wyposażony w najbardziej aktualne technologie, które są włączone już na etapie projektowania, aby zapewnić wiele lat niezawodnej pracy. Używamy tylko najlepszych i oznaczonych certyfikatem UL, dostępnych międzynarodowo części. Wszystkie generatory falowe Murphys Waves posiadają Certyfikację UL oraz CSA.

Tworzenie fal

System został specjalnie zaprojektowany do pracy w dużych parkach wodnych, a wzory falowe mogą być dostosowane do wytwarzania fal odpowiadającym wymaganiom Klienta. Zdalny panel kontrolny umożliwia operatorowi wybranie wzoru fali, która jest wytwarzany do basenu z falą przybrzeżną.

Fale są generowane pneumatycznie, bez ruchomych części w kontakcie z wodą. Wytwarzanie w basenie odbywa się w 4 komorach falowych, które są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną wydajność fali.

Powietrze dostarczane pod wysokim ciśnieniem przez kontrolowane objętością, specjalnie opracowane wentylatory oraz bezpośrednio przez przewody i złączki, które są połączone do naszych unikalnych, wykonanych ze stali nierdzewnej dwóch głównych zaworów. Zawory te są indywidualnie zainstalowane na każdej komorze fali, a pneumatyczny system szybkiej reakcji jest pilotowany przez nowoczesny panel kontrolny ze sternownikiem PLC. To pozwala na generowanie fal o różnych wzorach i różnej wysokości.

Podczas rozruchu urządzania, każdy wzór fali zostanie zademostrowany i dostosowany wymagań satysfakcjonujących Klienta.

 

Galeria