+48 730 060 100

Symulator Surfingu

Symulator Surfingu Waves
LIDER SPECJALISTYCZNYCH
SYSTEMÓW WODNYCH

Stacjonarny symulator surfingu ,,Surf-Air''

 

Film promocyjny

 

Symulator fal do surfingu dostępny w dwóch rozmiarach: 5m i 10m

Mamy zaszczyt przedstawić nowy symulator surfingu Surf-AIR - zaprojektowany jako atrakcja stacjonarna. Produkcja urządzenia została uruchomiona na początku tego roku z ogromnym sukcesem!

Symulator wymaga jedynie minimalnej konstrukcji i dostępny jest w niesamowicie niskiej cenie co czyni go idealnym jako atrakcją dla parków wodnych, kempingów i ośrodków zamkniętych.

Surf-Air® jest wyposażony w pompy z regulacją przepływu, dzięki czemu nadaje się dla wszystkich grup wiekowych i poziomach zaawansowania.

Maszynownia wymaga minimalnej konserwacji a wszelkie prace mogą być wykonane samodzielnie. 

Surfing daje ogromną radość z jazdy, ale także rozrywkę dla osób oglądających. Widzowie są zahipnotyzowani przez płynącą wodę i kibicują uczestnikom zabawy. Wartość rozrywki, jaką daje surfing czyni idealną kotwicę dla alternatywnych źródeł przychodów, takich jak żywność i napoje, produkty detaliczne, ale też sponsoring i imprezy firmowe. 

Bezpieczeństwo

Elastyczna powierzchnia doskonale amortyzuje upadki i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo na wszystkich poziomach użytkowania. Upadki nie są bolesne i powodują raczej uśmiech na twarzy zarówno uczestnika jak i widza.

Możliwości użytkowania

Surfing - w pozycji tradycyjnej, stojącej. Do uprawiania sufingu nie trzeba mieć specjalnych umiejętności. Wystarczy spróbować. Możliwość utrzymania się na wodzie wyzwala adrenalinę i inspiruje do osiągania nowych umiejętności.

Wakeboarding - trzymając orczyk z linką holującą. Już nie trzeba ogromnego jeziora ani motorówki! Zamontowana lina pozwala na wakeboarding. Jest to również metoda nauki przy początkach jazdy na fali.

Bodyboarding - w pozycji leżącej. Fala pozwala na najprostrzą odmianę surfingu jaką jest body-boarding. Specjalne deski z uchwytami, które są dostarczane w komplecie, dają zupełnie inne odczucia z surfingu bo zawodnik może całym ciałem odczuć prędkość fali. Body-boarding jest metodą, która wymaga jedynie krótkiego instruktażu i jest bardzo prosta, ale pozwala również na bardzo skomplikowane triki.

Nagrody i wyróżnienia

Galeria