+48 730 060 100

Symulator Surfingu

Symulator Surfingu Waves
LIDER SPECJALISTYCZNYCH
SYSTEMÓW WODNYCH

Mobilny symulator surfingu ,,Surf-Air''

 

Symulator fal do surfingu, sztuczna fala do surfingu

Surf-Air® to pierwszy na świecie nadmuchiwany symulator surfingu. Atrakcja nie wymaga absolutnie żadnych konstrukcji. Może być napompowana i w pełni gotowa do funkcjonowania zaledwie w kilka godzin, co czyni urządzenie idealnym do surfowania jako atrakcja dla parków wodnych, wyciągów nart wodnych i centrów handlowych. Symulator można uruchomić na dowolnej plaży lub w centrum miasta. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych urządzeń do surfingu, Surf-Air® jest wyposażony w pompy z regulacją przepływu, dzięki czemu nadaje się dla wszystkich grup wiekowych i poziomach zaawansowania.

Wymiary mobilnego symulatora surfingu to 12,7 m długości, 6,6 m szerokości i wysokości 4 m mierzonej w najwyższym punkcie. Szerokość strumienia wody to około 4,5 m na 6,5 m długości.

Surf-Air® jest dostarczany w specjalnym kontenerze, który pozwala na łatwy transport (umożliwiamy naniesienie własnego logo i kolorystyki). Urzadzenie jest dostarczane wraz z pompami, elementami sterujących własnym dedykowanym systemem filtracji i naszą unikalną, opatentowaną, dmuchaną i miękką powierzchnią do surfingu. Bez zbędnych wymagań budowlanych, dzięki szybkiej konfiguracji, wszechstronny i mobilny Surf-Air® jest idealny dla parków wodnych, parków rozrywki, publicznych plaż, hoteli i ośrodków wypoczynkowych. Maszynownia wymaga minimalnej konserwacji a wszelkie prace mogą być wykonane samodzielnie. 

Surfing daje ogromną radość z jazdy, ale także rozrywkę dla osób oglądających. Widzowie są zahipnotyzowani przez płynącą wodę i kibicują uczestnikom zabawy. Wartość rozrywki, jaką daje surfing czyni idealną kotwicę dla alternatywnych źródeł przychodów, takich jak żywność i napoje, produkty detaliczne, ale też sponsoring i imprezy firmowe. 

Bezpieczeństwo

Elastyczna powierzchnia doskonale amortyzuje upadki i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo na wszystkich poziomach użytkowania. Opatentowana powierzchnia konstrukcja została wykonana z dmuchanej membrany, która jest przeznaczona do pochłaniania energii uderzenia. Upadki nie są bolesne i powodują raczej uśmiech na twarzy zarówno uczestnika jak i widza.

Możliwości użytkowania

Surfing - w pozycji tradycyjnej, stojącej. Do uprawiania sufingu nie trzeba mieć specjalnych umiejętności. Wystarczy spróbować. Możliwość utrzymania się na wodzie wyzwala adrenalinę i inspiruje do osiągania nowych umiejętności.

Wakeboarding - trzymając orczyk z linką holującą. Już nie trzeba ogromnego jeziora ani motorówki! Zamontowana lina pozwala na wakeboarding. Jest to również metoda nauki przy początkach jazdy na fali.

Bodyboarding - w pozycji leżącej. Fala pozwala na najprostrzą odmianę surfingu jaką jest body-boarding. Specjalne deski z uchwytami, które są dostarczane w komplecie, dają zupełnie inne odczucia z surfingu bo zawodnik może całym ciałem odczuć prędkość fali. Body-boarding jest metodą, która wymaga jedynie krótkiego instruktażu i jest bardzo prosta, ale pozwala również na bardzo skomplikowane triki.

Dodatkowe informacje

Nie prowadzimy wynajmu urządzenia.

Nagrody i wyróżnienia

Galeria