+48 730 060 100

Symulator Surfingu

Symulator Surfingu Waves
LIDER SPECJALISTYCZNYCH
SYSTEMÓW WODNYCH

Symulator surfingu ,,StingRay''

 

Symulator fal do surfingu

Basen do nauki surfingu StingRay jest miejscem, w sercu którego główną atrakcją jest sztuczna fala z szybko poruszającą się wodą. Fala pozwala na surfing, skimboarding, wakeboarding i bodyboarding dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Stingray ma wymiary 8,5m x 20. Dostępny jest tylko w wersji stacjonarnej, która wymaga betonowej zabudowy - fundament, który jest jednocześnie zbiornikiem wodnym dla symulatora

Wysokość fali została zoptymalizowana w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia z jazdy dla szerokiego grona użytkowników. Wysokość strumienia wody jest regulowana za pomocą dysz i prędkości przepływu. Zakrzywienie konstrukcji pozwala wykorzystać do jazdy całą powierzchnię generowanej fali. 

Surfing daje ogromną radość z jazdy, ale także rozrywkę dla osób oglądających. Widzowie są zahipnotyzowani przez płynącą wodę i kibicują uczestnikom zabawy. Wartość rozrywki, jaką daje surfing czyni idealną kotwicę dla alternatywnych źródeł przychodów, takich jak żywność i napoje, produkty detaliczne, ale też sponsoring i imprezy firmowe. 

Bezpieczeństwo 

Wyjątkowo elastyczna powierzchnia zapewnia maksymalne bezpieczeństwo na wszystkich poziomach użytkowania. Powierzchnia konstrukcji została utworzona z opatentowanej membrany, który jest przeznaczona do pochłaniania energii uderzenia. Upadki nie są bolesne i powodują raczej uśmiech na twarzy zarówno uczestnika jak i widza.

Nowoczesny sport

Unikalna konstrukcja został starannie zaprojektowana, aby zawodnicy mogli próbować i doskonalić swoje umiejętności na wszystkich odmianach surfingu. Fala pozwala na naukę w sposób bezpieczny i kontrolowany dla dzieci i dorosłych, kobiet i mężczyzn.  Uczestnicy mogą próbować nowych zakrętów i sztuczek, co zapewnia wciągające wyzwanie i inspirującą chęć powtórnej jazdy.

Zawody

Na całym ‌świecie jazda na sztucznej fali stała się zupełnie nowym sportem. Surfing jest ekscytujący dla zawodników, ale też idealny dla widzów. Fala zaprasza, aby poczuć ją z bliska i sprawia, że widzowie są zahipnotyzowani.

Możliwości użytkowania

Surfing - w pozycji tradycyjnej, stojącej. Do uprawiania sufingu nie trzeba mieć specjalnych umiejętności. Wystarczy spróbować. Możliwość utrzymania się na wodzie wyzwala adrenalinę i inspiruje do osiągania nowych umiejętności.

Wakeboarding - trzymając orczyk z linką holującą. Już nie trzeba ogromnego jeziora ani motorówki! Zamontowana lina pozwala na wakeboarding. Jest to również metoda nauki przy początkach jazdy na fali.

Bodyboarding - w pozycji leżącej. Fala pozwala na najprostrzą odmianę surfingu jaką jest body-boarding. Specjalne deski z uchwytami, które są dostarczane w komplecie, dają zupełnie inne odczucia z surfingu bo zawodnik może całym ciałem odczuć prędkość fali. Body-boarding jest metodą, która wymaga jedynie krótkiego instruktażu i jest bardzo prosta, ale pozwala również na bardzo skomplikowane triki.

Korzyści z wybory StingRaya

 

Galeria