+48 730 060 100

Symulator Surfingu

Symulator Surfingu Waves
LIDER SPECJALISTYCZNYCH
SYSTEMÓW WODNYCH

System fali sztormowej TEMPEST

Nasze techniczne dzieło sztuki "System fali sztormowej" to specjalnie zaprojektowany basen ze sztuczną falą, która odtwarza warunki przetrwania na morzu i służy jako pomoc szkoleniowa przeżycia dla pracowników morskich, powietrznych i ratownictwa morskiego zespołów i sił zbrojnych.

Basen przetrwania jest przeznaczony do produkcji trwałych fal do głębokiego basenu i nadaje się do użytku w szkoleniach sytuacji awaryjnych tj. przeżycie podczas ewakuacji ze śmigłowca (H.U.E.T - Helicopter Underwater Escape Training Equipment), szkolenia dla wojska i policji oraz służb specjalnych, służb ratownictwa morskiego, szkolenia otwarte Survival Training dla żeglarzy i marynarzy, pracowników przemysłu naftowego, jak również przy tworzeniu filmowych efektów specjalnych.

Tworzymy generatory fal burzowych, którę są instalowane w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Azji, Ameryce Południowej, Chinach i Emiratach Arabskich do różnych sektorów.

Oprócz sprzętu wytwarzającego fale oferujemy także systemy pochłaniania fal, aby umożliwić bardzo dokładne i powtarzalne formowanie fal, które mają zostać wygenerowane o wysokości fali od 500 mm do 1800 mm, a maksymalnie 8 wzorców fal, w zależności od wielkości basenu.

Galeria